• Pasirink kvapą
YOPE Vonios kambario valiklis 750 ml
search
  • YOPE Vonios kambario valiklis 750 ml
  • YOPE Vonios kambario valiklis 750 ml
  • YOPE Vonios kambario valiklis 750 ml

YOPE Vonios kambario valiklis 750 ml

6,90 €

Sudėtyje nėra chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS. Natūralus vonios valiklis plytelėms, sanitarinėms reikmenims ir įrangai valyti. Sudėtyje yra citrinų rūgšties ir natūralių augalų ekstraktų, kurie efektyviai pašalina nešvarumus, nuosėdas, kalkes ir vandens dėmes. Suformuoja nematomą skydą, kuris apsaugo nuvalytus paviršius nuo kalkių nuosėdų susidarymo ir nešvarumų. Specialiai suderinta kvapų kompozicija vonios kambaryje palaiko ilgalaikį subtilų ir gaivų bambuko lapų aromatą. 

Kvapai: Bambukas

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

YOPE Natūralus vonios kambario valiklis, rinktis galima iš trijų kvapų.

Bambukas – Sudėtyje nėra chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS. Natūralus vonios valiklis plytelėms, sanitarinėms reikmenims ir įrangai valyti. Sudėtyje yra citrinų rūgšties ir natūralių augalų ekstraktų, kurie efektyviai pašalina nešvarumus, nuosėdas, kalkes ir vandens dėmes. Suformuoja nematomą skydą, kuris apsaugo nuvalytus paviršius nuo kalkių nuosėdų susidarymo ir nešvarumų. Specialiai suderinta kvapų kompozicija vonios kambaryje palaiko ilgalaikį subtilų ir gaivų bambuko lapų aromatą.

Žalioji arbata –Sudėtyje nėra chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS. Natūralus vonios valiklis plytelėms, sanitarinėms reikmenims ir įrangai valyti. Sudėtyje yra citrinų rūgšties ir natūralių augalų ekstraktų, kurie efektyviai pašalina nešvarumus, nuosėdas, kalkes ir vandens dėmes. Suformuoja nematomą skydą, kuris apsaugo nuvalytus paviršius nuo kalkių nuosėdų susidarymo ir nešvarumų. Specialiai suderinta kvapų kompozicija vonios kambaryje palaiko ilgalaikį subtilų ir gaivų žalios arbatos aromatą.

Prancūziška levanda – Sudėtyje nėra chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS. Natūralus vonios valiklis plytelėms, sanitarinėms reikmenims ir įrangai valyti. Sudėtyje yra citrinų rūgšties ir natūralių augalų ekstraktų, kurie efektyviai pašalina nešvarumus, nuosėdas, kalkes ir vandens dėmes. Suformuoja nematomą skydą, kuris apsaugo nuvalytus paviršius nuo kalkių nuosėdų susidarymo ir nešvarumų. Specialiai suderinta kvapų kompozicija vonios kambaryje palaiko ilgalaikį subtilų ir gaivų prancūziškos levandos aromatą.

Naudojimas: papurškti valiklį ant nuvalyto paviršiaus ir palikite kelioms sekundėms. Tada nuplaukite švariu vandeniu, nuvalykite minkšta šluoste ar kempine, kad gautumėte blizgesį. Netinka rūgščiai neatspariems paviršiams (pvz. marmurui, smiltainiui, granitui) valyti. Neskirtas dideliems paviršiams valyti. Jei nesate tikri dėl valiklio poveikio kai kuriems paviršiams, pirmiausia išbandykite nedidelį nepastebimą plotą. Tinkama dozė taupo išlaidas ir sumažina neigiamą poveikį aplinkai.

Laikymas: valymo priemonę laikyti sandariai uždarytą originalioje pakuotėje, sausoje aplinkoje, esant 5–30 ° C temperatūrai. Saugokite nuo saulės ir karščio. Neperpilkite produkto į kitas pakuotes.

Produkto sudėtis: 5-15% nejonizuotų paviršiaus veikliųjų medžiagų, priedai, kvapnosios medžiagos, konservantai (metilizotiazolinonas, benzisotiazolinonas).

Dėmesio! Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nemaišykite skirtingų valiklių. Venkite įkvėpti purškiamo produkto. Išmeskite pakuotę į tinkamai paženklintą atliekų konteinerį. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl netinkamo šio produkto naudojimo. Gali sukelti akių dirginimą. Prieš naudojant perskaitykite etiketę. Dėvėti apsaugines pirštines / apsauginius drabužius / akių apsaugą / veido apsaugą. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite su savimi produkto pakuotę ar etiketę.

Patekus produktui į akis: kelias minutes atsargiai plaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite akių skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

YOPE

Specifinė nuoroda

ean13
5905279370128
MPN
Pasirink kvapą
chat Atsiliepimai (0)