• −30%
YOPE Natūralus rankų muilas vaikams, 400ml
search
  • YOPE Natūralus rankų muilas vaikams, 400ml

YOPE Natūralus rankų muilas vaikams, 400ml

8,99 €
6,29 € Sutaupote 30%
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

YOPE Natūralūs rankų muilai vaikams
Ypač švelnus vaikų rankų odai ir plovimą paverčia žaismingu! Natūralus rankų muilas vaikams nuo 3 metų.

Kokosas ir mėta – su drėkinančiomis ir raminančiomis savybėmis. Saugus odai pH neutralus rankų muilas, su gaiviu kvapu ir yra lengvai nuplaunamas. Su maitinančiu kokosų ekstraktu, raminančiu alaviju ir gaiviu ekologišku pipirmėčių ekstraktu, kuris suteikia gyvybingą, vėsinantį pojūtį.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

Mes kaip tėvai žinome, kaip svarbu, kad vaikų odos priežiūros produktai būtų švelnūs, natūralūs ir 100% saugūs. Mes taip pat žinome, kad ne visada lengva priversti vaikus nusiplauti rankas, tačiau buteliukas su paspaudžiama pompa, puikiu dizainu ir mielomis ausytėmis gali padėti.

Odai saugus rankų muilas, skirtas 3 metų ir vyresniems vaikams, puikiai kvepia ir lengvai nusiplauna nuo rankų. pH-neutrali formulė sujungia švelnius, bet veiksmingus valiklius su raminančiais augalų ekstraktais, kad užtikrintų maksimalią apsaugą nuo sausumo pojūčio ir dirginimo. Vaikams labai patiks keturi puikūs kvapai, įskaitant vieną odai saugią antibakterinę formulę, kai jau nebepakaks vandens ir muilo.

94% natūralūs ir minimaliai apdoroti ingredientai

YOPE
159

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie YOPE Natūralus rankų muilas vaikams, 400ml

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):