• Išparduota
WETBRUSH POP&GO METALLIC kelioninis plaukų šepetys
search
  • WETBRUSH POP&GO METALLIC kelioninis plaukų šepetys

WETBRUSH POP&GO METALLIC kelioninis plaukų šepetys

12,90 €

 WETBRUSH POP&GO METALLIC kelioninis plaukų šepetys pagamintas iš patvaraus plastiko ir tarnaus ne vienerius metus! Plaukų šepetys turi sulankstomą rankenėlę su veidrodėliu. 

Spalva: Teal

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

Kažkur keliauji? WETBRUSH POP&GO METALLIC kelioninis plaukų šepetys turi patogią, sulankstomą rankenėlę su veidrodėliu. Tiesiog paspauskite mygtuką, esantį plaukų šepečio nugarėlėje tam, kad išskleistumėte šerelius, o baigus šukuotis, švelniai spustelkite šepečio viduryje esantį apskritimą tam, kad šereliai susiskleistų. Taip apsaugosite juos nuo išsilankstymo kelioniniame krepšyje, lagamine ar rankinėje. WETBRUSH POP&GO METALLIC kelioninis plaukų šepetys pagamintas iš patvaraus plastiko ir tarnaus ne vienerius metus!

Šis patikimas mažylis taip pat, kaip ir įprastino dydžio WetBrush plaukų šepečiai turi itin minkštus IntelliFlex® šerelius, kurie švelniai šukuoja, nerauna plaukų, jų nepažeidžia ir nepeša.

Trys saplvos: metalic teal, metalic pink, metalic purple. 

Kveičiame peržiūrėti ir kitus WetBrush . 

WetBrush
1860

Specifinė nuoroda

ean13
736658948172

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie WETBRUSH POP&GO METALLIC kelioninis plaukų šepetys

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):