HH SIMONSEN GLOSS BRUSH LIMITED EDITION LAVISH LAVENDER SS22 plaukų šepetys su šerno šereliais
search
  • HH SIMONSEN GLOSS BRUSH LIMITED EDITION LAVISH LAVENDER SS22 plaukų šepetys su šerno šereliais

HH SIMONSEN GLOSS BRUSH LIMITED EDITION LAVISH LAVENDER SS22 plaukų šepetys su šerno šereliais

26,90 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

HH SIMONSEN GLOSS BRUSH LIMITED EDITION LAVISH LAVENDER SS22 plaukų šepetys su šerno šereliais turi unikalią, natūralių laukinio šerno ir ypatingai lanksčių SmartFlex šerelių kombinaciją, kuri paskirsto natūralius plauko aliejus nuo galvos odos iki plaukų galiukų, taip suteikdamas jiems sveiko blizgesio.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

[IŠŠUKUOK SAVO PLAUKŲ SPINDESĮ]

HH SIMONSEN GLOSS BRUSH LIMITED EDITION LAVISH LAVENDER SS22 plaukų šepetys su šerno šereliais turi unikalią, natūralių laukinio šerno ir ypatingai lanksčių SmartFlex šerelių kombinaciją, kuri paskirsto natūralius plauko aliejus nuo galvos odos iki plaukų galiukų, taip suteikdamas jiems sveiko blizgesio. Šio HH SIMONSEN plaukų šepečio su šerno šereliais dėka plaukai atrodo sveikesni, stipresni ir labiau spindintys. 

HH SIMONSEN GLOSS BRUSH LIMITED EDITION LAVISH LAVENDER SS22 plaukų šepetys su šerno šereliais leidžia suimti visus plaukus ir iššukuoti juos dalimis, kai, tuo tarpu, apvalios šerelių viršūnėlės masažuoja galvos odą. Taip pat turi išgaubtą, 3D formos pagrindą, kuris idealiai prisitaiko prie galvos formos ir optimizuoja šerelių ir plaukų kontaktą.

HH Simonsen
5337

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie HH SIMONSEN GLOSS BRUSH LIMITED EDITION LAVISH LAVENDER SS22 plaukų šepetys su šerno šereliais

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):