HH SIMONSEN LIMITED EDITION WONDER BRUSH MOONLIGHT CHROME plaukų šepetys
search
  • HH SIMONSEN LIMITED EDITION WONDER BRUSH MOONLIGHT CHROME plaukų šepetys

HH SIMONSEN LIMITED EDITION WONDER BRUSH MOONLIGHT CHROME plaukų šepetys

20,00 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

HH SIMONSEN LIMITED EDITION WONDER BRUSH MOONLIGHT CHROME plaukų šepetys sukurtas taip, kad rūpintųsi plaukais ir galvos oda. Šis šepetys turi specialius SmartFlex šerelius, kurie yra ypatingai lankstūs ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo, o galiukus - nuo šakojimosi. 

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

[PAKVAIŠĘ DĖL CHROMO]

HH SIMONSEN LIMITED EDITION WONDER BRUSH MOONLIGHT CHROME plaukų šepetys - neabejotinai pats mėgstamiausias ir universaliausias plaukų šepetys. Štai todėl HH Simonsen 2021 pavasario/vasaros kolekcijai šį įrankį aprengė naujais rūbais ir išpuošė blizgančio chromo atspalviais.  

[SVAJONIŲ ŠUKAVIMĄSIS]

HH SIMONSEN LIMITED EDITION WONDER BRUSH MOONLIGHT CHROME plaukų šepetys sukurtas taip, kad rūpintųsi plaukais ir galvos oda. Šis šepetys turi specialius SmartFlex šerelius, kurie yra ypatingai lankstūs ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo, o galiukus - nuo šakojimosi. Šukuodamasi šiuo šepečiu daugiau nejausite jokio diskomforto dėl sunkiai iššukuojamų plaukų.

HH SIMONSEN WONDER BRUSH plaukų šepetys taip pat turi 3D išgaubtos formos pagrindą, skirtą plaukų ir šerelių kontaktui optimizuoti, nesvarbu, kokiu kampu jį bepaimsite. Būtent dėl šios savybės galėsite visapusiškai išnaudoti apvalias šerelių galvutes, kurios masažuoja galvos odą ir skatina kraujo cirkuliaciją aplink plaukų folikulus. 

Kviečiame peržiūrėti ir kitus HH Simonsen .

HH Simonsen
3489

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie HH SIMONSEN LIMITED EDITION WONDER BRUSH MOONLIGHT CHROME plaukų šepetys

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):