HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas, 250 ml
search
  • HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas, 250 ml

HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas, 250 ml

25,50 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas yra sukurtas tam, kad efektyviai atkurtų plaukų keratino lygį ir kad plaukai būtų intensyviai prižiūrimi ir maitinami formavimo metu.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

[VEIKIA KAIP PLAUKŲ MAGIJA]

Įsivaizduokite tą jausmą, kai kasdien Jūsų plaukai, blizga, yra švieži ir gaivūs - tarsi ką tik iš salono. Tai skamba per daug gerai, kad būtų tiesa? Netiesa. HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas yra sukurtas tam, kad efektyviai atkurtų plaukų keratino lygį ir kad plaukai būtų intensyviai prižiūrimi ir maitinami formavimo metu.

Keratinas yra pagrindinė mūsų plaukų statybinė medžiaga, kurią nuolatos veikia išoriniai pažedimai: saulės spinduliai, chloruotas arba sūrus jūros vanduo, plaukų formavimo priemonės ir karšti formavimo įrankiai. HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas sukurtas specialiai tam, kad atstatytų keratino kiekį plaukuose, apsaugotų, maitintų ir suteiktų blizgesio. Šiaip ši priemonė skirta HH Simonsen , kuris turi specialų rezervuarą, o įpylus Keratin Boost skysčio, šis kaip mat virsta garais ir rūpinasi mūsų plaukais, bet taip pat šią priemonę galima naudoti ir tiesiogiai ant plaukų prieš tepant ant jų kondicionierių.

HH Simonsen produktai Keratin Boost ir Nourishing Styler, tai tobulas duetas, kuris suteiks Jūsų plaukams ,,ką tik iš kirpyklos'' įvaizdį.

Kviečiame peržiūrėti ir kitas HH Simonsen .

11
HH Simonsen
2337

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas, 250 ml

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):