• Išparduota
SAPIENS Multivitaminai Merginoms
search
  • SAPIENS Multivitaminai Merginoms
  • SAPIENS Multivitaminai Merginoms
  • SAPIENS Multivitaminai Merginoms
  • SAPIENS Multivitaminai Merginoms

SAPIENS Multivitaminai Merginoms

20,99 €

Ambicinga, energinga ir atkakli – mergina, pasiryžusi užkariauti pasaulį ir būti geriausia savęs versija! Šiuolaikiniame pasaulyje jaunas žmogus susiduria su įvairiais iššūkiais, tad labai svarbu išlaikyti būtiniausių medžiagų balansą ir jaustis užtikrintai, siekiant užsibrėžtų tikslų. SAPIENS multivitaminų kompleksą sudaro svarbiausių vitaminų, mineralų ir ekstraktų derinys, subalansuotas ir pritaikytas bręstančių mergaičių bei jaunų merginų kūnui ir protui. 

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

Apie produktą

SAPIENS multivitaminai merginoms sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) specialistais. Kuriant šį produktą, didelis dėmesys buvo skirtas bręstančių mergaičių ir jaunų merginų poreikiams, atsižvelgiant į šiuolaikinių paauglių gyvenimo būdą, mitybos įpročius bei Lietuvos klimato ypatumus.

13-17 metų merginoms skirtą papildų kompleksą sudaro net 25 bręstančiam organizmui itin svarbios medžiagos. Jo sudėtyje yra 13 vitaminų, 8 mineralai, dviskiaučio ginkmedžio ir spanguolių augaliniai ekstraktai, inozitolis bei likopenas. Tai yra itin svarbūs komponentai paauglių judėjimui, grožiui, energijai, imunitetui ir gerai savijautai.

Papildų komplekse rasite platų vitaminų ir mineralų spektrą. Cinkas padeda palaikyti normalią vitamino A apykaitą, o vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą. Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą bei padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Vitaminas C padeda atstatyti redukuoto pavidalo vitaminą E, o vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas K padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą ir padeda palaikyti normalią kaulų būklę.

Bręstančiam moteriškam organizmui itin svarbūs B grupės vitaminai. SAPIENS multivitaminų merginoms sudėtyje rasite svarbiausių B grupės vitaminų kompleksą: niacinas (vitaminas B3), pantoteno rūgštis (vitaminas B5), tiaminas (vitaminas B1), biotinas (vitaminas B7), riboflavinas (vitaminas B2), folio rūgštis bei vitaminai B12 ir B6. Riboflavinas padeda palaikyti normalią geležies apykaitą ir išsaugoti normalų regėjimą. Niacinas padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją. Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą. Tiaminas padeda palaikyti normalią širdies veiklą, vitaminas B12 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, o foliatai padeda palaikyti normalią kraujodarą ir atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormonų aktyvumą.

Jaunoms panelėms, be jokios abejonės, svarbu ne tik jaustis, bet ir atrodyti puikiai! Papildo komplekse yra grožiui, odai ir plaukams itin naudingų komponentų. Biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę, o varis padeda palaikyti normalią plaukų pigmentaciją. Cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią nagų būklę. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą. Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą ir padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.

Multivitaminų sudėtyje yra platus, bręstančiam mergaičių ir jaunų merginų organizmui reikalingas, svarbių elementų spektras. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, o varis padeda palaikyti normalų geležies pernešimą organizme. Cinkas padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją. Manganas padeda palaikyti normalią kaulų būklę bei padeda palaikyti normalų jungiamojo audinio formavimąsi. Jodas padeda palaikyti normalią skydliaukės hormonų gamybą ir normalią skydliaukės veiklą.

Papildo sudėtis papildyta botaniniais ekstraktais, tokiais kaip ginkmedžio bei spanguolių ekstraktai. Sudėtyje esantis dviskiaučių ginkmedžių ekstraktas padeda palaikyti normalią kraujotaką ir pažinimo funkciją.

Vartojimas
Siekiant, kad visas naudingas papildo medžiagas organizmas įsisavintų kuo efektyviau, patartina jį vartoti reguliariai. SAPIENS Multivitaminai merginoms maisto papildą rekomenduojama vartoti po 1 tabletę per dieną po valgio, užsigeriant stikline vandens. Maisto papildas subalansuotas ir pritaikytas 13-17 metų amžiaus paauglėms, tačiau priklausomai nuo skirtingo brendimo laikotarpio, papildas yra tinkamas naudoti ir vyresnėms nei 17 metų merginoms ir jaunoms moterims.
Sudedamosios dalys 

MULTIVITAMINAI MERGINOMS

Veikliosios medžiagos 1 tabletėje yra RMV *,%
Vitaminas C 200.00 mg 250%
Magnis 94.00 mg 25%
Stambiauogių spanguolių vaisių ekstraktas 100.00 mg **
Geležis 14.00 mg 100%
Cinkas 15.00 mg 150%
Dviskiaučių ginkmedžių lapų ekstraktas 50.00 mg **
Vitaminas E 12.00 mg 100%
Niacinas 16.00 mg 100%
Vitaminas D3 30.00 µg **
Pantoteno rūgštis 6.00 mg 100%
Manganas 2.00 mg 100%
Vitaminas A 800.00 µg 100%
Inozitolis 5.00 mg **
Tiaminas 2.20 mg 200%
Varis 1.00 mg 100%
Vitaminas B12 2.50 µg 100%
Biotinas 100.00 µg 200%
Chromo pikolinatas 80.00 µg 200%
Vitaminas B6 1.40 mg 100%
Vitaminas K 75.00 µg 100%
Riboflavinas 1.40 mg 100%
Folio rūgštis 400.00 µg 200%
Jodas 150.00 µg 100%
Selenas 55.00 µg 100%
Likopenas 3.00 µg **
*RMV- referencinė maistinė vertė (rekomenduojama paros norma)**-RMV nenustatyta.***KSV - kolonijas sudarančių vienetų
SAPIENS
3173

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie SAPIENS Multivitaminai Merginoms

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):