• Išparduota
Pakraunamas dulkių siurblys, ZY505VCB
search
  • Pakraunamas dulkių siurblys, ZY505VCB

Pakraunamas dulkių siurblys, ZY505VCB

249,00 €
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 14.22€

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle ZY505VCB, skaitmeninis variklis, 500 W

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle „ZY505VCB“

Įkraunamas dulkių siurblys „Zyle“ yra toks pat galingas kaip standartinio dydžio siurblys, tačiau pasižymi universalumu bei belaidžiam prietaisui būdingomis funkcijomis. Dėl itin galingo variklio, unikalaus dizaino bei nesudėtingo nešvarumų pašalinimo – tai bus puikus prietaisas Jūsų namams.

SelfDrive“ technologija

Dėl unikalios „SelfDrive“ technologijos, pakraunamas dulkių siurblys lengvai slysta grindimis, nereikalaujant jokių pastangų ir nenaudojant jėgos, stumdant jį. Variklio volelis apsisuka net 10 000 kartų - tai užtikrina lengvą namų valymą.

Skaitmeninis 500 W galingumo variklis

Zyle“ belaidis dulkių siurblys turi pažangų skaitmeninį variklį, kuris yra ne toks triukšmingas ir galingesnis už įprastus variklius. Cikloninė siurbimo sistema bei 4 lygių filtravimo sistema užtikrina ypač stiprią – iki 25 Kpa įsiurbimo jėgą. Dėl didelės įsiurbimo galios, su šiuo prietaisu pašalinsite įvairius trupinius, nešvarumus, naminių gyvūnėlių plaukus ir netgi kačių kraiką, neprarandant esamos įsiurbimo galios.

2 galingumo režimai

Dulkių siurblys „Zyle“ turi standartinį ir turbo galingumo režimus, kurie tiks tiek kietų grindų, tiek kilimų siurbimui.

Inovatyvi, minkšta besisukanti dulkių siurblio galvutė

Unikalaus dizaino dėka, prietaisas ypač tinka naminių gyvūnėlių plaukų siurbimui. Minkšta besisukanti dulkių siurblio galvutė tuo pat metu susiurbia tiek dideles šiukšles, tiek ir mažas dulkeles.

Patentuota 4 lygių daugiacikloninė filtravimo sistema

Zyle“ dulkių siurblys turi 4 lygių daugiacikloninę filtravimo sistemą, kurios dėka pašalinama net 99,99% ore esančių nešvarumų, tokių kaip dulkių erkės, pelėsio sporos ir žiedadulkės. Intensyviai valo tiek kilimus, tiek ir kietų grindų dangas.

Plaukų nukirpimo funkcija

Galingas motorizuotas dulkių siurblio šepetys leis pašalinti gyvūnėlių plaukus nuo įvairių grindų dangų. Kad būtų dar patogiau ir išvengtumėte aplink prietaiso šepetį susiraizgiusių plaukų, „Zyle“ dulkių siurblys turi plaukų nukirpimo funkciją.

Galimybė naudoti kaip rankinį dulkių siurblį

Šį dulkių siurblį esant poreikiui, galima greitai ir lengvai transformuoti į rankinį siurblį, su kuriuo greitai išvalysite nešvarias bei sunkiai pasiekiamas vietas. Rankinio siurblio veikimo laikas yra iki 40 min.

Veikimo laikas standartiniu greičiu – iki 30 minučių

2500 mAh ličio jonų baterijos užtikrina veiksmingą, iki 30 minučių trunkantį siurbimą standartiniu greičiu ir iki 10 min. veikiant turbo greičiu. Naudojant kaip rankinį siurblį, jo veikimo laikas yra iki 40 minučių.

Įkraunamo dulkių siurblio „Zyle“ techninės savybės:

• Galingumas: 500 W, skaitmeninis variklis.

• Greičiai: 2 greičiai (standartinis ir turbo).

• Maksimalus veikimo laikas: iki 30 min. (standartiniu greičiu); iki 10 min. (turbo režimu).

• Rankinio siurblio veikimo laikas: iki 40 min.

• Įkrovimo laikas: apie 6 valandos.

• 10000 dulkių siurblio šepečio apsisukimų per minutę.

• Įsiurbimo slėgis: 25 Kpa.

• Filtravimo technologija: 4 lygių cikloninė siurbimo sistema.

• Nešvarumų talpyklos dydis: 0,8 l.

• Svoris: 4,7 kg.


Zyle
ZY505VCB

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie Pakraunamas dulkių siurblys, ZY505VCB

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):