• −30%
YOPE Valiklis langams ir veidrod. 750 ml
search
  • YOPE Valiklis langams ir veidrod. 750 ml
  • YOPE Valiklis langams ir veidrod. 750 ml

YOPE Valiklis langams ir veidrod. 750 ml

6,99 €
4,89 € Sutaupote 30%
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.
Produkto informacija

YOPE natūralus langų valiklis.

Sudėtyje nėra chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS. Antistatinis valiklis langams, veidrodžiams ir kitiems stikliniams paviršiams. Nesudaro dryžių ir dėmių valant, mažina dulkių kaupimąsi.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

Naudojimas: papurkšti valiklį ant valomo paviršiaus iš maždaug 20 cm atstumo. Valyti paviršių su minkšta, sausa pašluoste. Laikymas : laikyti valymo priemonę tvirtai uždarytą originalioje pakuotėje, sausoje aplinkoje, 5-30 laipsnių temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginės saulės ir karščio. Neperpilti į kitą tarą. Ingridientai : <5% nejonizuotų paviršiaus veikliųjų medžiagų, stiprikliai, izopropilo alkoholis, konservantai (Metilizotiazoloninas, benzisotiazolinonas). Dėmesio: laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.Nemaišyti su kitais valikliais. Vengti įkvėpti purškiamo produkto. Pakuotę išmesti tam tinkamuose rūšiavimo konteineriuose

YOPE

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie YOPE Valiklis langams ir veidrod. 750 ml

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):