• −30%
YOPE natūralus indų plovimo skystis 750ml.
search
  • YOPE natūralus indų plovimo skystis 750ml.
  • YOPE natūralus indų plovimo skystis 750ml.

YOPE natūralus indų plovimo skystis 750ml.

6,75 €
4,73 € Sutaupote 30%
Kvapai: Agurkas

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

YOPE natūralus indų plovimo skystis
Rinkitės iš trijų kvapų.

Agurkas  –  Saugūs vaikams. Subtilus odai. Sudėtyje nėra: parabenų, SLES, PEG, SLS, EDTA, organinių tirpiklių, sintetinių dažiklių, petnocheminių žaliavų, fermentų, fosfatų, genetiškai modifikuotų žaliavų. Plovimo skystis efektyviai nuvalo riebalus ir kitas priemaišas, indus palieka švarius ir blizgius, o rankas minkštas ir lygias. Dėl savo neutralaus pH jis nesudirgina net jautriausios odos. Natūralūs agurkų ir alavijų ekstraktai drėkina ir maitina epidermį, taip pat ramina dirginimą. Stimuliuojantis agurkų aromatas indų plovimą paverčia tikru malonumu, pagerina nuotaiką ir padidina energiją. Maloni, lengva, gelio konsistencija yra itin ekonomiška, todėl skysčio pakaks dideliam kiekiui plovimų. Jį galite naudoti stiklo, krištolo, plastiko, nerūdijančio plieno, keramikos, teflono ir silikono indams plauti. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite etiketę.

Bergamotė, Verbena ir Bazilikas – Subtilus odai. Sudėtyje nėra: parabenų, SLES, PEG, SLS, EDTA, organinių tirpiklių, sintetinių dažiklių, petnocheminių žaliavų, fermentų, fosfatų, genetiškai modifikuotų žaliavų. Plovimo skystis su gyvybingu, gaiviu itališko bergamočių, verbenos ir baziliko lapų aromatu. Skystis efektyviai nuvalo riebalus ir kitas priemaišas, indus palieka švarius ir blizgius, o rankas minkštas ir lygias. Dėl savo neutralaus pH jis nesudirgina net jautriausios odos. Natūralūs baziliko ir verbenos ekstraktai turi antibakterinį poveikį, ramina uždegimus ir dirginimus. Gaivus žolelių ir citrusinių vaisių aromatas paverčia indų plovimą tikru malonumu, gerina nuotaiką ir skatina dirbti. Maloni, lengva, gelio konsistencija yra itin ekonomiška, todėl skysčio pakaks dideliam kiekiui plovimų. Jį galite naudoti stiklo, krištolo, plastiko, nerūdijančio plieno, keramikos, teflono ir silikono indams plauti. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite etiketę.

Mėta ir Mandarinas – Subtilus odai. Sudėtyje nėra: parabenų, SLES, PEG, SLS, EDTA, organinių tirpiklių, sintetinių dažiklių, petnocheminių žaliavų, fermentų, fosfatų, genetiškai modifikuotų žaliavų. Plovimo skystis su optimistišku ir skaniu, gaivių mėtų ir saldaus mandarino aromatu. Skystis efektyviai nuvalo riebalus ir kitas priemaišas, indus palieka švarius ir blizgius, o rankas minkštas ir lygias. Dėl savo neutralaus pH jis nesudirgina net jautriausios odos. Natūralus mėtų ekstraktas atgaivina odą, taip pat ramina dirginimus. Gaivus citrusinių vaisių ir mėtų aromatas paverčia indų plovimą tikru malonumu, pagerina jūsų nuotaiką ir sužadina jusles. Maloni, lengva, gelio konsistencija yra itin ekonomiška, todėl skysčio pakaks dideliam kiekiui plovimų. Jį galite naudoti stiklo, krištolo, plastiko, nerūdijančio plieno, keramikos, teflono ir silikono indams plauti.

Naudojimas : Rekomenduojama dozė plovimui 5 litrams vandens : jei tai nešvarūs indai: 1 arbatinis šaukštelis, jei tai labai nešvarūs indai: 1,5–2 arbatiniai šaukšteliai. Neplaukite po tekančio vandens srove. Užmerkite indus į vandenį, atsižvelgdami į rekomenduojamas dozes. Po plovimo indus kruopščiai išskalaukite. Tinkama dozė taupo išlaidas ir sumažina neigiamą poveikį aplinkai. Laikymas : Saugoti nuo vaikų. Nemaišyti su kitais produktais. Laikyti atokiau nuo maisto produktų, sandariai uždarytoje, originalioje pakuotėje, sausoje aplinkoje, esant 5–30°C temperatūrai. Saugokite nuo saulės ir karščio. Produkto sudėtis : 5-15% anijoninių paviršiaus veikliųjų medžiagų, <5% nejonizuotų paviršiaus veikliųjų medžiagų, <5% amfoterinių paviršiaus veikliųjų medžiagų, konservantai (metilizotiazolinonas, benzisotiazolinonas), kvapnosios medžiagos. Kiti ingredientai: agurkų ekstraktas, alavijo ekstraktas. Tinka veganams, be gyvūninių ingredientų. Įspėjimas : gali sukelti akių dirginimą. Prieš naudojant perskaitykite etiketę. Dėvėti apsaugines pirštines / apsauginius drabužius / akių apsaugą / veido apsaugą. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite su savimi produkto pakuotę ar etiketę. Patekus produktui į akis : kelias minutes atsargiai plaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite akių skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nemaišykite skirtingų valiklių. Venkite įkvėpti purškiamo produkto. Išmeskite pakuotę į tinkamai paženklintą atliekų konteinerį. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl netinkamo šio produkto naudojimo.

YOPE
1617-216

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie YOPE natūralus indų plovimo skystis 750ml.

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):