MKS eco (Marrakesh) X LEAVE-IN LIGHT BREEZE nenuplaunamas kondicionierius ploniems plaukams
search
  • MKS eco (Marrakesh) X LEAVE-IN LIGHT BREEZE nenuplaunamas kondicionierius ploniems plaukams
  • MKS eco (Marrakesh) X LEAVE-IN LIGHT BREEZE nenuplaunamas kondicionierius ploniems plaukams
  • MKS eco (Marrakesh) X LEAVE-IN LIGHT BREEZE nenuplaunamas kondicionierius ploniems plaukams

MKS eco (Marrakesh) X LEAVE-IN LIGHT BREEZE nenuplaunamas kondicionierius ploniems plaukams

21,50 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

Atkurkite natūralų plaukų grožį naudodami universalų "MKS eco X Leave-In" nenuplaunamą kondicionierių ploniems plaukams, kuris tausoja plaukus ir lengviną jų iššukavimą. Keletas papurškimų šios priemonės, pripildytos argano ir kanapių sėklų aliejais, padeda suvaldyti plaukų pūtimąsi ir vėlimąsi. Taip pat ji apsaugo plaukus nuo karščio daromos žalos.

Dydis: 118 ml.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

Atkurkite natūralų plaukų grožį naudodami universalų "MKS eco X Leave-In" nenuplaunamą kondicionierių ploniems plaukams, kuris tausoja plaukus ir lengviną jų iššukavimą. Keletas papurškimų šios priemonės, pripildytos argano ir kanapių sėklų aliejais, padeda suvaldyti plaukų pūtimąsi ir vėlimąsi. Taip pat ji apsaugo plaukus nuo karščio daromos žalos.

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS:

  • akimirksniu drėkina ir atpalaiduoja plaukus;
  • padeda apsaugoti plaukus nuo pažeidimų;
  • neleidžia plaukams pūstis ir elektrintis;
  • idealiai tinka ploniems, gležniems ir dažytiems plaukams;

Plačiai pripažintas stebukladariu, šis su daugybe užduočių susidorojantis "MKS eco X" (Light Breeze kvapas) nenuplaunamas kondicionierius ploniems plaukams turi turtingą ingredientų sąrašą, kuris akimirksniu drėkina, atpalaiduoja ir padeda apsaugoti plaukus nuo karščio ir aplinkos daromos žalos, puikiai tinka derinti kuriant įvairius įvaizdžius ir stilius. Atkuriamasis maistingųjų medžiagų, argano aliejaus iš Maroko, stiprinančio kanapių sėklų aliejaus, pantenolio ir grynųjų augalinių ekstraktų mišinys užtikrina ilgalaikį plaukų pūtimosi ir elektrinimosi kontroliavimą, taip pat suteikia blizgesio.

KANAPIŲ SĖKLŲ ALIEJAUS NAUDA PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTUOSE
Kanapių sėklų aliejus yra žinomas dėl savo puikaus drėkinamojo poveikio. Dėl didelio riebalų rūgščių kiekio jis yra veiksminga plaukų kondicionierių sudedamoji dalis. Kanapių sėklų aliejus ne tik drėkina plaukus, bet ir minkština, atkuria ir apsaugo pažeistus plaukus, įskaitant sausus, dažytus plaukus.

Kvapas Light Breeze: bergamotės ir kadagio uogos.

Kviečiame peržiūrėti ir kitus mūsų turimus . 

11
MKS eco (Marrakesh)
4891

Specifinė nuoroda

ean13
810040292439

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie MKS eco (Marrakesh) X LEAVE-IN LIGHT BREEZE nenuplaunamas kondicionierius ploniems plaukams

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):