WETBRUSH PRO ROUND BRUSH VOLUME & BODY plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams
search
  • WETBRUSH PRO ROUND BRUSH VOLUME & BODY plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams
  • WETBRUSH PRO ROUND BRUSH VOLUME & BODY plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH VOLUME & BODY plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams

28,00 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH VOLUME & BODY plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams, suteikiantis apimties ir tūrio. Atlieka 70% darbo, kad plaukai po džiovinimo atrodytų tobulai. Šis plaukų džiovinimo šepetys nesukelia skausmo ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo. Nuo šiol nepavargsite džiovindamos plaukus, nes šių itin lanksčių šerelių dėka nebereikės naudoti jėgos, traukti, narplioti plaukų.

Dydis: Didelis (76 mm.)

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

Ar ir Tave kaskart erzina mintis, kad po galvos plovimo plaukus reikės šukuoti, džiovinti, o tai sukelia skausmą ir išvis norėtųsi, kad jie patys kristų tobulai ir daugiau nebereiktų vargti?

Pristatome Jums naujiena iš WetBrush. WETBRUSH PRO ROUND BRUSH VOLUME & BODY plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams atlieka 70% darbo, kad plaukai po džiovinimo atrodytų tobulai. Nesukelia skausmo ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo. Nuo šiol nepavargsite džiovindamos plaukus, nes šių šepečių dėka nebereikės naudoti jėgos, traukti, narplioti plaukų itin lanksčių šerelių dėka. Apdovanojimus pelnę WetBrush šereliai nuo šiol patobulinti ir dar efektyvesni, nes juos papildė VitaBoost vitaminų kompleksas, kuris plaukus praturtina keratinu ir biotinu, kurie stiprina plaukus, o unikalus šerelių išdėstymas neleidžia plaukams šiauštis ir suteikia glotnumo su kiekvienu perbraukimu.

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH VOLUME & BODY plaukų džiovinimo šepetys skirtas storiems, šiurkštiems plaukams sukurtas taip, kad be vargo juos iššukuotumėte. HeatFlex karščiui atsparūs šereliai nesunkiai išnarplioja storus ir tankius plaukus, jų nepažeidžia ir sukuria norimą įvaizdį. Šis šepetys tinkamas priaugintiems plaukams ir tresams. Apvalus cilindras švelniai slysta per kiekvieną plaukų sruogą. Suteikia glotnumo ir spindesio. Naujoviškas, įgaubtas dizainas leidžia nesunkiai suimti plaukus net prie šaknų ir suteikti jiems taip norimą apimtį ir tūrį. 

Pritaikytas plaukų stilistams, bet tinkamas naudoti ir namuose. Ergonomiškas šepečio dizainas ir keramikinis cilindras, kuris skleidžia neigiamus jonus (kaip ir plaukų džiovintuvas) užtikrina, kad plaukai bus glotnūs ir nesišiauš. Šį plaukų šepetį labai patogu suimti net šlapiomis rankomis, nes jo rankena padengta guma.

Šį plaukų džiovinimo šepetį galite rinktis dviejų dydžių: didelį (76 mm) ir vidutinį (64 mm).

Kviečiame peržiūrėti ir kitus WetBrush .

WetBrush
3133

Specifinė nuoroda

ean13
736658571349

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie WETBRUSH PRO ROUND BRUSH VOLUME & BODY plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):