WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys
search
  • WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys
  • WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys
  • WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys

28,00 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys ne tik, kad sutaupys ir taip labai brangaus laiko plaukų priežiūros rutinoje, bet ir be pažeidimo ar skausmo su džiovintuvo pagalba pasirūpins tobulai tiesiais plaukais. Šis inovatyvus plaukų formavimo šepetys turi specialias, orui pralaidžias, ventiliacijos angas, kurios sutrumpina plaukų džiovinimo laiką. Kaip vizitinę kortelę, WetBrush šiam šepečiai panaudojo spiralės formos nailono šerelių, kombinuotų kartu su HeatFlex™ šerelių lygiuotę tam, kad optimaliai galėtumėte ištempti plaukus, suteikti jiems glotnumo ir nesunkiai formuoti.

Dydis: Didelis (76 mm.)

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

Ar ir Tave kaskart erzina mintis, kad po galvos plovimo plaukus reikės šukuoti, džiovinti, o tai sukelia skausmą ir išvis norėtųsi, kad jie patys kristų tobulai ir daugiau nebereiktų vargti?

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys atlieka 70% darbo, kad plaukai po džiovinimo atrodytų tobulai. Nesukelia skausmo ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo. Nuo šiol nepavargsite džiovindamos plaukus, nes šių šepečių dėka nebereikės naudoti jėgos, traukti, narplioti plaukų itin lanksčių šerelių dėka. Apdovanojimus pelnę WetBrush šereliai nuo šiol patobulinti ir dar efektyvesni, nes juos papildė VitaBoost vitaminų kompleksas, kuris plaukus praturtina keratinu ir biotinu, kurie stiprina plaukus, o unikalus šerelių išdėstymas neleidžia plaukams šiauštis ir suteikia glotnumo su kiekvienu perbraukimu.

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys ne tik, kad sutaupys ir taip labai brangaus laiko plaukų priežiūros rutinoje, bet ir be pažeidimo ar skausmo su džiovintuvo pagalba pasirūpins tobulai tiesiais plaukais. Šis inovatyvus plaukų džiovinimo šepetys turi specialias, orui pralaidžias, ventiliacijos angas, kurios sutrumpina plaukų džiovinimo laiką. Kaip vizitinę kortelę, WetBrush šiam šepečiai panaudojo spiralės formos nailono šerelių, kombinuotų kartu su HeatFlex™ šerelių lygiuotę tam, kad optimaliai galėtumėte ištempti plaukus, suteikti jiems glotnumo ir nesunkiai formuoti.

Pritaikytas plaukų stilistams, bet tinkamas naudoti ir namuose. Ergonomiškas šepečio dizainas ir keramikinis cilindras, kuris skleidžia neigiamus jonus (kaip ir plaukų džiovintuvas) užtikrina, kad plaukai bus glotnūs ir nesišiauš. Šį plaukų šepetį labai patogu suimti net šlapiomis rankomis, nes jo rankena padengta guma.

Šis WetBrush plaukų formavimo šepetys tinka visų tipų plaukams. Šepetį galite rinktis dviejų dydžių: didelį (76 mm) ir vidutinį (64 mm).

Kviečiame peržiūrėti visus WetBrush .

WetBrush
3131

Specifinė nuoroda

ean13
736658571325

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie WETBRUSH PRO ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų formavimo šepetys

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):