• Išparduota
WETBRUSH PRO ROUND BRUSH SMOOTH & SHINE plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams
search
  • WETBRUSH PRO ROUND BRUSH SMOOTH & SHINE plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH SMOOTH & SHINE plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams

28,00 €

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH SMOOTH & SHINE plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams suteikiantis glotnumo ir žvilgesio. Šis plaukų šepetys atlieka 70% darbo, kad plaukai po džiovinimo atrodytų tobulai, nesukelia skausmo ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo. WETBRUSH PRO ROUND BRUSH SMOOTH & SHINE plaukų džiovinimo šepetys pritaikytas vidutinio storumo ir ploniems plaukams, o jo cilindras padengtas išskirtiniais HeatFlex™ šereliais, kurie pagaminti iš nailono. 

Dydis: Didelis (76 mm.)

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

WETBRUSH PRO ROUND BRUSH SMOOTH & SHINE plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams suteikiantis glotnumo ir žvilgesio.

Ar ir Tave kaskart erzina mintis, kad po galvos plovimo plaukus reikės šukuoti, džiovinti, o tai sukelia skausmą ir išvis norėtųsi, kad jie patys kristų tobulai ir daugiau nebereiktų vargti?

Pristatome Jums naujiena iš WetBrush - dar nematytus, neregėtus SMOOTH & SHINE PRO ROUND BRUSH plaukų džiovinimo šepečius, kurie atlieka 70% darbo, kad plaukai po džiovinimo atrodytų tobulai, nesukelia skausmo ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo. Nuo šiol nepavargsite džiovindami plaukus, nes itin lanksčių šerelių dėka nebereikės naudoti jėgos, traukti, narplioti plaukų. Apdovanojimus pelnę WetBrush šereliai nuo šiol patobulinti ir dar efektyvesni, nes juos papildė VitaBoost vitaminų kompleksas, kuris praturtina plaukus keratinu ir biotinu, kurie stiprina plaukus, o unikalus šerelių išdėstymas neleidžia plaukams šiauštis ir suteikia glotnumo su kiekvienu perbraukimu.

Šis šepetys pritaikytas vidutinio storumo ir ploniems plaukams, o jo cilindras padengtas išskirtiniais HeatFlex™ šereliais, kurie pagaminti iš nailono. Kaip vizitinę kortelę, šis WETBRUSH PRO ROUND BRUSH SMOOTH & SHINE plaukų džiovinimo šepetys turi spiralės formos šerelių lygiuotę tam, kad optimaliai galėtumėte ištempti plaukus, suteikti jiems glotnumo ir nesunkiai formuoti.

Pritaikytas plaukų stilistams, bet tinkamas naudoti ir namuose. Ergonomiškas šepečio dizainas ir keramikinis cilindras, kuris skleidžia neigiamus jonus (kaip ir plaukų džiovintuvas) užtikrina, kad plaukai bus glotnūs ir nesišiauš. Šį plaukų šepetį labai patogu suimti net šlapiomis rankomis, nes jo rankena padengta guma.

Idealiai tinka storiems plaukams. Šepetį galite rinktis dviejų dydžių: didelį (76 mm) ir vidutinį (64 mm).

Kviečiame peržiūrėti ir kitus WetBrush . 

WetBrush
3130

Specifinė nuoroda

ean13
736658571387

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie WETBRUSH PRO ROUND BRUSH SMOOTH & SHINE plaukų džiovinimo šepetys storiems plaukams

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):