WETBRUSH RETAIL ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų džiovinimo ir formavimo šepetys
search
  • WETBRUSH RETAIL ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų džiovinimo ir formavimo šepetys

WETBRUSH RETAIL ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų džiovinimo ir formavimo šepetys

25,90 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

Sutrumpinkite plaukų džiovinimo laiką naudodami „WetBrush Fast Dry“ plaukų džiovinimo ir formavimo šepetį. Šis šepetys padės jums be vargo ir neskausmingai išdžiovinti plaukus su džiovintuvu bei juos suformuoti.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

Plaukų džiovinimo ir formavimo šepetys sukurtas naudojant „Aero“ technologiją – atvirą formą, kuri leidžia oro srautui maksimaliai sumažinti plaukų džiovinimo trukmę, taip sumažinant žalingą karštį naudojančių įrankių poveikį plaukams. Išskirtiniai „HeatFlex“ šeriai, pagaminti iš ypač minkšto nailono, yra labai lankstūs, todėl lengvai išnarplioja plaukų raizginius ir suglotnina plaukų kutikules.

Apdovanojimus pelnę „WetBrush“ šereliai nuo šiol patobulinti ir dar efektyvesni! Jie papildyti „VitaBoost“ vitaminų kompleksu, kurį sudaro plaukus stiprinantis keratinas ir biotinas, o unikalus šerelių išdėstymas neleidžia plaukams šiauštis ir suteikia glotnumo su kiekvienu perbraukimu.

WetBrush
5645

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie WETBRUSH RETAIL ROUND BRUSH FAST DRY CIRCLE plaukų džiovinimo ir formavimo šepetys

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):