MKS eco (Marrakesh) DOUBLE HOP vyriškas šampūnas ir prausiklis, 296 ml.
search
  • MKS eco (Marrakesh) DOUBLE HOP vyriškas šampūnas ir prausiklis, 296 ml.

MKS eco (Marrakesh) DOUBLE HOP vyriškas šampūnas ir prausiklis, 296 ml.

21,90 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

Atgaivinkite odą nuo galvos iki kojų su šiuo nuostabiu ,,MKS eco Double Hop" vyrišku šampūnu ir kūno prausikliu. Šio prabangaus vyriško šampūno ir prausiklio sudėtyje yra egzotiškų kanapių sėklų ir argano aliejaus, todėl jūsų plaukai ir oda jausis ir kvepės puikiai.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

Atgaivinkite odą nuo galvos iki kojų su šiuo nuostabiu "MKS eco Double Hop" vyrišku šampūnu ir kūno prausikliu. Šio prabangaus vyriško šampūno ir kūno prausiklio sudėtyje yra egzotiškų kanapių sėklų ir argano aliejaus, todėl jūsų plaukai ir oda jausis ir kvepės puikiai.

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS:

  • patogus dvigubas panaudojimas;
  • švelniai valo;
  • suteikia plaukams suvaldomumo;
  • stiprina plaukų žvynelius;

Daugiafunkcinis ,,MKS eco Double Hop" vyriškas šampūnas ir kūno prausiklis sukurtas keliaujantiems ir skubantiems vyrams. Šis vyriškas šampūnas ir kūno prausiklis 2IN1 sukurtas iš galingo, aukštos kokybės, natūralių ingredientų mišinio. Paviršinio aktyvumo medžiagos be sulfatų švelniai valo, o maistingų medžiagų turintys aliejai, įskaitant argano ir kanapių sėklų aliejų, maitina ir drėkina plaukus ir odą. Alavijas ramina ir atkuria plaukų, galvos odos ir odos pH pusiausvyrą, o grynosios augalinės medžiagos, tokios kaip gluosnio žievės, alyvmedžių ir pievinių migdolų ekstraktai, saugo plaukus, galvos ir kūno odą nuo žalingo aplinkos poveikio. 

KANAPIŲ SĖKLŲ ALIEJUS DRĖKINA
Kanapių sėklų aliejus pasižymi puikiomis drėkinančiomis savybėmis. Kanapių sėklų aliejus yra natūralus, lengvas, turtingas drėkiklis, naudingas jūsų jautriai odai ir mūsų aplinkai.

Kvapas Mannish: pačiulis, santalas, laukinių prieskonių natos.

11

MKS eco (Marrakesh)
4950

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie MKS eco (Marrakesh) DOUBLE HOP vyriškas šampūnas ir prausiklis, 296 ml.

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):