MKS eco (Marrakesh) OIL LIGHT LIGHT BREEZE lengvas aliejus ploniems plaukams, 60 ml.
search
  • MKS eco (Marrakesh) OIL LIGHT LIGHT BREEZE lengvas aliejus ploniems plaukams, 60 ml.

MKS eco (Marrakesh) OIL LIGHT LIGHT BREEZE lengvas aliejus ploniems plaukams, 60 ml.

26,90 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

Pakelkite savo plaukų nuotaiką naudodami, aromatingą "MKS eco Oil Light" lengvą aliejų ploniems plaukams, kuris yra turingas argano ir kanapių sėklų aliejaus mišiniu, kuris maitina plaukus, suteikia jiems blizgesio ir pagerina jų tekstūrą, bet neapsunkina. Idealiai tinka ploniems plaukams.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

Pakelkite savo plaukų nuotaiką naudodami, aromatingą "MKS eco Oil Light" lengvas aliejus ploniems plaukams, kuris yra turingas argano ir kanapių sėklų aliejaus mišiniu, kuris maitina plaukus, suteikia jiems blizgesio ir pagerina jų tekstūrą, bet neapsunkina. Idealiai tinka ploniems plaukams.

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS:

  • Itin lengva "Marrakesh Oil" versija;
  • Neapsunkina net pačių ploniausių plaukų;
  • Suteikia blizgesio ir pagerina tekstūrą;
  • Perpus sutrumpina džiovinimo laiką;

"MKS eco Oil Light" (Light Breeze kvapas) lengvas aliejus ploniems plaukams buvo įvertintas kaip geriausiai parduodamas natūralus argano aliejus plaukams. Lengvos formulės "MKS eco Oil Light" (Light Breeze kvapas) lengvas aliejus ploniems plaukams idealiai tinka plonesnių plaukų savininkėms. Sudėtyje esantis argano aliejus ir kanapių sėklų aliejus drėkina ir maitina plaukus, suteikia glotnumo, neleidžia pūstis ir pagerina bendrą plaukų paklusnumą. Naudojamas ant drėgnų plaukų arba kaip baigiamasis akcentas sausiems plaukams, "MKS eco Oil Light" lengvas aliejus ploniems plaukams yra nepaprastas produktas, kuris žymiai pagerina plaukų būklę ir tekstūrą, todėl plaukai tampa šilkiniai, glotnūs, žvilgantys ir kontroliuojami. ,,MKS eco Oil Light'' lengvas aliejus ploniems plaukams yra dviejų unikalių kvapų, todėl jūsų plaukai gali kvepėti taip pat gerai, kaip ir atrodo. 

KANAPIŲ SĖKLŲ ALIEJAUS NAUDA PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTUOSE
Kanapių sėklų aliejus yra žinomas dėl savo puikaus drėkinamojo poveikio. Dėl didelio riebalų rūgščių kiekio jis yra veiksminga plaukų kondicionierių sudedamoji dalis. Kanapių sėklų aliejus ne tik drėkina plaukus, bet ir minkština, atkuria ir apsaugo pažeistus plaukus, įskaitant sausus, dažytus plaukus.

Kvapas Light Breeze: bergamotės ir kadagio uogos.

11

MKS eco (Marrakesh)
4886

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie MKS eco (Marrakesh) OIL LIGHT LIGHT BREEZE lengvas aliejus ploniems plaukams, 60 ml.

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):