WETBRUSH GO GREEN DETANGLER GREEN plaukų šepetys
search
  • WETBRUSH GO GREEN DETANGLER GREEN plaukų šepetys

WETBRUSH GO GREEN DETANGLER GREEN plaukų šepetys

17,90 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

WETBRUSH GO GREEN DETANGLER GREEN plaukų šepetys - tai draugiškas gamtai, biologiškai suyrantis plaukų šepetys. Ergonomiškas dizainas, aptaki, blizgi rankena idealiai tinka ką tik išplautų plaukų narpliojimui, galvos odos masažui, glotnumui ir šlapių bei sausų plaukų atskyrimui. Nuostabus plaukų šepetys, kurį privaloma turėti kiekvienuose namuose!

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

Kai jau galvojome, kad neįmanoma dar labiau mylėti WetBrush - jis ima ir išleidžia dar vieną nuostabų, plaukų nepešantį, bet dar ir gamtai draugišką Go Green plaukų šepetį! WETBRUSH GO GREEN DETANGLER GREEN plaukų šepetys turi visas klasikinio WetBrush plaukų šepečio savybes, bet yra vienas esminis skirtumas: jis biologiškai skaidomas!

Ergonomiškas dizainas, aptaki, blizgi rankena idealiai tinka ką tik išplautų plaukų narpliojimui, galvos odos masažui, glotnumui ir šlapių bei sausų plaukų atskyrimui (tiek natūralių, tiek priaugintų ar tresų). WETBRUS GO GREEN DETANGLER GREEN plaukų šepetys tinka bet kokio ilgio ir tekstūros plaukams. Jis pakeis gyvenimą ir išlaikys švarią sąžinę (dėl sunaudojamo plastiko, žinoma). 

Šio šepečio negalima naudoti kartu su džiovintuvu, nes karštis gali pakenkti jo šereliams.

Kviečiame peržiūrėti visus WetBrush biologiškai suyrančius .

WetBrush
3382

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie WETBRUSH GO GREEN DETANGLER GREEN plaukų šepetys

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):