• −20%
HH SIMONSEN GLOSS BRUSH plaukų šepetys su šerno šereliais
search
  • HH SIMONSEN GLOSS BRUSH plaukų šepetys su šerno šereliais

HH SIMONSEN GLOSS BRUSH plaukų šepetys su šerno šereliais

25,90 €
20,72 € Sutaupote 20%
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

HH SIMONSEN GLOSS BRUSH plaukų šepetys su šerno šereliais turi unikalią, natūralių laukinio šerno ir ypatingai lanksčių SmartFlex šerelių kombinaciją, kuri paskirsto natūralius plauko aliejus nuo galvos odos iki plaukų galiukų, taip suteikdamas jiems sveiko blizgesio.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

[SUSPINDĖK IŠKART]

HH SIMONSEN GLOSS BRUSH plaukų šepetys su šerno šereliais turi unikalią, natūralių šerno ir ypatingai lanksčių SmartFlex šerelių kombinaciją, kuri paskirsto natūralius plauko aliejus nuo galvos odos iki plaukų galiukų, taip suteikdamas jiems sveiko blizgesio. Šio plaukų šepečio su šerno šereliais dėka plaukai atrodo sveikesni stipresni ir labiau spindintys. 

HH SIMONSEN GLOSS BRUSH plaukų šepetys su šerno šereliais leidžia suimti visus plaukus ir iššukuoti juos dalimis, kai, tuo tarpu, apvalios šerelių viršūnėlės masažuoja galvos odą. Taip pat turi išgaubtą, 3D formos pagrindą, kuris idealiai prisitaiko prie galvos formos ir optimizuoja šerelių ir plaukų kontaktą.

Kviečiame peržiūrėti ir kitus HH Simonsen .

HH Simonsen
2330

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie HH SIMONSEN GLOSS BRUSH plaukų šepetys su šerno šereliais

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):