• TOP PREKĖ
FLOREVE natūralus maisto papildas su jūriniu kolagenu (IN) YOUTH odos stangrumui, nuo raukšlių, nuo pigmentinių dėmių
search
 • FLOREVE natūralus maisto papildas su jūriniu kolagenu (IN) YOUTH odos stangrumui, nuo raukšlių, nuo pigmentinių dėmių
 • FLOREVE natūralus maisto papildas su jūriniu kolagenu (IN) YOUTH odos stangrumui, nuo raukšlių, nuo pigmentinių dėmių

FLOREVE natūralus maisto papildas su jūriniu kolagenu (IN) YOUTH odos stangrumui, nuo raukšlių, nuo pigmentinių dėmių

64,50 €
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 5.98€
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

FLOREVE natūralus maisto papildas su jūriniu kolagenu (IN) YOUTH odos stangrumui, nuo raukšlių, nuo pigmentinių dėmių, odos maitinimui iš vidaus. Maisto papildas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

 

Metų laikų kaita, stresas, tarša, saulė, netinkama mityba – tai vieni svarbiausių odos grožiui ir gerai savijautai įtakos turintys veiksniai. Florêve Paris sukūrė unikalią priemonę, padedančią kovoti su šiais veiksniais iš vidaus –  (IN) YOUTH. Vartodami šiuos maisto papildus pasirūpinsite ne tik odos grožiu iš vidaus, bet ir gausite organizmui naudingų medžiagų ir vitaminų.

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis
Yra sandėlyje

FLOREVE natūralus maisto papildas su jūriniu kolagenu (IN) YOUTH odos stangrumui, nuo raukšlių, nuo pigmentinių dėmių, odos maitinimui iš vidaus. Maisto papildas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

 

Metų laikų kaita, stresas, tarša, saulė, netinkama mityba – tai vieni svarbiausių odos grožiui ir gerai savijautai įtakos turintys veiksniai. Florêve Paris sukūrė unikalią priemonę, padedančią kovoti su šiais veiksniais iš vidaus –  (IN) YOUTH. Vartodami šiuos maisto papildus pasirūpinsite ne tik odos grožiu iš vidaus, bet ir gausite organizmui naudingų medžia33

 • raukšlių skaičius vidutiniškai sumažėjo 12 %
 • gilių raukšlių gylis vidutiniškai sumažėjo 15 %
 • odos stangrumas padidėjo 8 %
 • odos nuovargio žymės sumažėjo 9 %

 

Sukurtas naudojant moksliškai išbandytas veikliąsias medžiagas ir farmacinės kokybės natūralius ingredientus. 98 % natūralių ingredientų, be dažiklių, konservantų, glitimo ar hormonų.

*Mokslu grįsti rezultatai. 

Mažina raukšles, stangrina ir jaunina odą. Nuo pigmentinių dėmių.

FLOREVE natūralus maisto papildas su jūriniu kolagenu (IN) YOUTH odos stangrumui, elastingumui ir maitinimui iš vidaus, normaliai odos pigmentacijos būklei palaikyti, pigmentinių dėmelių mažinimui, raukšlių mažinimui. Apsaugai nuo aplinkos sukeliamo žalingo poveikio. Kovai prieš raukšles. 

Metų laikų kaita, hormonų pusiausvyros stoka, stresas, tarša, saulė, netinkama mityba – tai vieni svarbiausių odos grožiui ir gerai savijautai įtakos turintys veiksniai. Florêve Paris sukūrė unikalią priemonę, padedančią kovoti su šiais veiksniais iš vidaus – (IN) YOUTH. 

 

Pagrindinės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos:

 

HIDROLIZUOTO JŪRINIO MIKROKOLAGENO MILTELIAI + VITAMINAS C + PUŠŲ ŽIEVĖS EKSTRAKTAS

 

Hidrolizuoto jūrinio mikrokolageno milteliai

Padeda palaikyti odos elastingumą ir stangrumą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Koncentruotos vyšnių sultys

Padeda apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų.

Vitaminas C

Padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą. Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Mėlynių ekstraktas ir vitaminas E

Padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Pušų žievės ekstraktas

Padeda palaikyti normalias ląstelių atsinaujinimo funkcijas ir normalią odos pigmentaciją.

Cinkas

Padeda palaikyti normalią odos, nagų ir plaukų būklę.

98 % natūralių ingredientų, be dažiklių, konservantų. *Likusius 2 % sudaro vitaminai ir mineralai, padedantys optimizuoti priemonės poveikį.

Rezultatas po 2 savaičių: 

 • Bendras raukšlių paviršius vidutiniškai sumažėjo 15 %
 • Raukšlių skaičius vidutiniškai sumažėjo 12 %
 • Gilių raukšlių gylis vidutiniškai sumažėjo 15 %
 • Odos stangrumas padidėjo 8 %
 • Odos nuovargio žymės sumažėjo 9 %

100 % pagaminta Prancūzijoje. Nebandyta su gyvūnais.
100 % pasterizuotos stiklo ampulės, 100 % biologiškai sklaidžios.

 

Kodėl „Florêve Paris“ naudoja pasterizuotą stiklą?

Yra keletas techninių ir ergonominių stiklo naudojimo privalumų: naudodamas stiklą gamintojas savo mišiniuose gali nenaudoti konservantų, jis yra 100 % perdirbamas ir atitinka farmacijoje taikomus kokybės reikalavimus. Be to, stiklas permatomas, todėl galima puikiai matyti viduje esantį tirpalą.

 

Kodėl produktai pateikiami skystu pavidalu ampulėse?

Skysta forma turi daugybę privalumų: preparato homogeniškumas (išskyrus suspensijų, kurias prieš vartojimą reikia suplakti, atveju), puikus biologinis prieinamumas (veikliosios medžiagos greitai pasisavinamos organizme, greitai pajuntamas jų poveikis), jokių problemų dėl rijimo, mažiau pagalbinių medžiagų (t. y. neutralių ingredientų, padedančių atskiesti, fiksuoti ar stabilizuoti veikliąsias medžiagas), tikslus dozavimas. Ampules galima pasterizuoti, taip išvengiant konservantų, pavyzdžiui, Florêve Paris ampulės.

Moterims ir vyrams.

 

Naudina informacija jums apie kolageną

Žmogaus kūne 80–90% viso kolageno sudaro pluoštus formuojantys kolagenai.  Šie pluoštai sudaryti iš skirtingų rūšių kolageno. Mums aktuali oda, tad:

 • odoje yra I ir III tipo kolagenas (I tipo kolagenas sudaro 80% visos odos masės, III tipo kolagenas sudaro likusią odos kolageno dalį – 15%);
 • III tipo kolagenas yra randamas odoje, žarnų sienelėse, arterijų sienelėse ir daugumos organų (plaučių, kepenų, blužnies, gimdos) audiniuose.

I tipo kolagenas yra gausiausias žmogaus organizme – jis sudaro daugiau kaip 90% organinės kaulų masės, jo yra arterijų sienelėse, randų audinyje, ragenoje, sausgyslėse, dantyse, skaidulinėje kremzlėje, raumenų skaidulose, kauluose.

Kolagenas gali būti išgaunamas iš žuvų ir galvijų odos, sausgyslių, kaulų. Todėl kolagenas gali būti jūrinės arba  gyvulinės kilmės.

 • Jūrinės kilmės kolageną sudaro mažesni peptidai nei galvijų. Todėl jis 1,5 karto lengviau virškinamas ir visame kūne.
 • Iš žuvų išgaunamą kolageną sudaro 8 iš 9 organizmui reikalingų aminorūgščių, būtinų baltymo susiformavimui.
 • Jūrinės kilmės kolagenas yra apie 60% grynesnis nei galvijų kolagenas, saugesnis, jo tirpumas yra didesnis.
 • Galvijų kolagene yra ir I ir III tipo kolageno, o jūrinės kilmės kolagene – pirmiausiai I tipo kolagenas, kuris yra reikalingas odai.
 • I tipo kolageno struktūra yra labiausiai panaši į žmogaus kolageno struktūrą, todėl jis tobulai atitinka žmogaus organizmo kolageno poreikius.
 • Jūrinis kolagenas apsaugo nuo odos senėjimo, pagerina drėgmės sulaikymą ir padidina hialurono rūgšties kiekį.
 • Mokslinis tyrimas parodė, kad derinant jūrinės kilmės kolageną su augaliniais antioksidantais, odos elastingumas pastebimai pagerėja.
 • Vartokite tik kokybišką kolageną. Jis turėtų būti jūrinės kilmės, hidrolizuotas.
 • Puikus yra hidrolizuoto jūrinio kolageno ir senėjimą lėtinančių augalinių antioksidantų derinys.

Rekomenduojama hidrolizuoto kolageno dienos norma:

 • 2,5 – 5 gr. odos stangrumui ir elsatingumui, odos drėgmei palaikyti, sąnarių skausmui malšinti;
 • 5 gr. kaulų tankiui didinti;
 • 10 -15 gr. raumenų masei didinti.

FLORÊVE (IN) YOUTH maisto papilde yra jūrinės kilmės hidrolizuotas kolagenas, I ir III tipo, augaliniai senėjimą lėtinantys antioksidantai.

SUDĖTIS

Išgrynintas vanduo, hidrolizuoto jūrinio mikrokolageno milteliai, koncentruotos vyšnių sultys, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), mėlynių ekstraktas (25 % antocianinų), pušų žievės ekstraktas (96 % polifenolių, iš kurių 67 % procianidinų), cinko bisglicinatas, DL-alfa-tokoferilacetatas  (vitaminas E).

Dar efektyvesniam rezultatui pasiekti rekomenduojame dvi ampules per dieną.

 

1 ampulėje yra: RMV*, %
Hidrolizuoto jūrinio mikrokolageno milteliai 2500 mg         –
Koncentruotos vyšnių sultys 3,066 ml         –
Vitaminas C 80 mg      100 %
Mėlynių ekstraktas 200 mg         –
Pušų žievės ekstraktas 15 mg      100 %
Cinkas 25 mg      100 %
Vitaminas E 12 mg     100 %

 

RMV* – referencinė maistinė vertė.

 

Kaloringumas: 12 Kcal / 1 ampulė.
Kiekis neto: 14 ampulių x 15 ml.

NAUDOJIMO BŪDAS

Prieš naudojimą gerai suplakti. Vieną arba dvi ampules kasdien, gryną arba praskiedus nedideliu kiekiu vandens (iki 40 ml). Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje kambario temperatūroje. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojant rekomenduojame pasitarti su gydytoju.  Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Šis maisto papildas nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos. Kartu rekomenduojama laikytis sveiko gyvenimo būdo. Geriausia vartoti ryte prieš valgant.
Rekomenduojamas kursas: viena arba dvi 15 ml ampulės per parą 14 dienų laikotarpiu.

Maisto papildas taip pat gali būti vartojamas 28 dienas po dvi ampules per dieną (sunaudojamos 4 pakuotės), siekiant dar didesnio veiksmingumo. Naudojamas visus metus kas tris mėnesius arba kai jaučiamas poreikis.

 

Rekomenduojami kursai:

4-ių savaičių kursas 

 • 2 savaitės (IN) DETOX arba (IN) GLOW
 • 2 savaitės (IN) YOUTH

Vartojimas 4 savaites be pertraukos.

6-ių savaičių kursas

 • 2 savaitės (IN) DETOX
 • 2 savaitės (IN) GLOW
 • 2 savaitės (IN) YOUTH odai

Vartojimas 6 savaites be pertraukos.

 

FLORÊVE (IN) YOUTH natūralus maisto papildas su kolagenu odos stangrumui, nuo raukšlių, nuo pigmentinių dėmių, odos maitinimui iš vidaus.

APIE GAMINTOJĄ

Kai kalbama apie grožį, kai kurie žmonės galvoja apie išvaizdą, o Florêve yra įsitikinusi, jog tikrasis grožis kyla iš vidaus. Mes siūlome nesistengti paslėpti odos netobulumų jos paviršiuje, tačiau manome, kad reikia spręsti jų atsiradimo priežastį.

Florêve yra pirmaujanti skystų maistinių grožio priemonių, nutrikosmetikos, gamintoja Prancūzijoje, derinanti efektyvumą ir natūralumą. Naujieji geriamieji maisto papildai sukurti taip, kad atitiktų šiuolaikinės moters poreikius ir pasiūlytų visapusį grožio puoselėjimo sprendimą – praktišką ir pritaikytą šiuolaikiniam gyvenimo būdui. Maitinamosios kosmetikos priemonės yra įkvėptos Rytų grožio ritualų ir tradicinės kinų medicinos. Veikliosios ir maistinės vartojamos medžiagos veikia iš vidaus, kad atskleistų kiekvienos moters grožį.

Įrodytas veiksmingumas: Florêve priemonės gaminamos Prancūzijoje ir tikrinamos laikantis atitinkamų taisyklių, kurios yra vienos griežčiausių pasaulyje. Tai užtikrina klientų saugumą ir tausoja aplinką. Prancūzijos kosmetikos pramonei taikomi labai griežti reikalavimai, kurie garantuoja veikliųjų medžiagų kokybę ir patikrinimą. Florêve produktų dermatologinis ir farmacinis veiksmingumas yra stebimas kliniškai. Sukurtas naudojant moksliškai išbandytas veikliąsias medžiagas ir farmacinės kokybės natūralius ingredientus. Pagaminta Prancūzijoje, Domozan regione, Occitania pietinėje dalyje. Lyderis Prancūzijoje medicininių augalų ir maisto papildų skystame pavidale gamybos segmente.  Gamintojui farmacijos įmonės statusą suteikė Prancūzijos nacionalinė vaistų ir sveikatos produktų saugos agentūra (ANSM).

Kaip gimė šis prancūziškas prekinis ženklas „Florêve“?

Susižavėjusi Prancūzijos ir jos gyventojų grožiu, Joyce Wang išmoko Moljero kalbą ir su farmacininkės diplomu rankinėje atskrido į Paryžių. Ji netrukus patyrė, su kokiais iššūkiais kasdien susiduria moterys vardan grožio. Suprato, kad kiekviena akimirka, kiekvienas patirtas stresas, kiekvienas kasdieniame gyvenime išryškėjęs nuovargio požymis verčia moteris pajusti grožio trapumą. Šioje vietoje Joyce įžiūrėjo galimybę apjungti jos turimas nemenkas tradicinės kinų medicinos žinias, įgytą mokslinį išsilavinimą, jai artimą Kinijos filosofinį paveldą, žavėjimąsi naujovėmis ir ryžtingą charakterį.

Gyvenimas Joyce suvedė su Alexis Caraux, maistą dievinančioje šeimoje užaugusiu gurmanu, kuris apie gerą skonį ir aukščiausios klasės restoranus išmanė dar prieš pradėdamas vaikščioti. Inžinerinį išsilavinimą įgijęs Alexis savo gyvenimo kelią kreipė link vynininkystės ir somelje veiklos. Verslumo nestokojantis Alexis, įsigilinęs į Joyce grožio viziją, pasiūlė ją praturtinti pora juslinių komponentų – skoniu ir lytėjimu. Somelje patirtis leido Alexiui sėkmingai ištobulinti skonių ir tekstūrų derinius, šiandien tapusius „Florêve“ produkcijos vizitine kortele.

Taip iš stulbinančių farmacijos ir vynininkystės žinių, Kinijos ir Prancūzijos kultūrų, žolininkystės mokslo ir jutimiškumo derinio radosi „Florêve Paris“ prekės ženklas.

  

FLOREVE
chat Atsiliepimai (0)