YOPE natūralus maitinantis kūno sviestas 200ml.
search
  • YOPE natūralus maitinantis kūno sviestas 200ml.

YOPE natūralus maitinantis kūno sviestas 200ml.

14,50 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.

Suteikia ilgai besitęsiančio drėgnumo gilaus maitinimo ir užburiančio kvapo. Turtinga formulė sujungia taukmedžio ir murumuru aliejus, kokosų ir alyvuogių aliejų, gliceriną ir avokadą. Taip pat pridėtas raminantis bosvelijos ekstraktas ir polifenolių pripildyta Prancūziškos rožės ekstraktas, siekiant suteikti standumą bei drėgnumą. Rezultatas? Laiminga, minkšta, elastiška oda.

Kvapas: Bostelija ir rozmarinas

Nemokamas pristatymas nuo 40€!

Kiekis

YOPE natūralūs kūno sviestai
Maitinantys ingridientai palieka jūsų odą šilkinę, minkštą ir maloniai kvepiančią.
Atstatanti kasdieninės priežiūros formulė yra tinkama tiek normaliai, tiek sausai odai.

Bostelija ir rozmarinas  – Atstatanti kasdieninės priežiūros formulė visų tipų odai. Suteikia ilgai besitęsiantį drėgnumą ir gaivų kvapą. Turtinga formulė sujungia taukmedžio ir murumuru aliejus, kokosų ir alyvuogių aliejų, gliceriną ir avokadą. Pridėti bosvelijos ir rozmarijo ekstraktai ramina ir mažina uždegimus. Rezultatas? Laiminga, minkšta, elastiška oda.

Rožė ir bosvelija –  Suteikia ilgai besitęsiančio drėgnumo gilaus maitinimo ir užburiančio kvapo. Turtinga formulė sujungia taukmedžio ir murumuru aliejus, kokosų ir alyvuogių aliejų, gliceriną ir avokadą. Taip pat pridėtas raminantis bosvelijos ekstraktas ir polifenolių pripildyta Prancūziškos rožės ekstraktas, siekiant suteikti standumą bei drėgnumą. Rezultatas? Laiminga, minkšta, elastiška oda.

YOPE
chat Atsiliepimai (0)