Veido priežiūr priem rink OMG! 3IN1 KIT OMG-PMASK
search
  • Veido priežiūr priem rink OMG! 3IN1 KIT OMG-PMASK

Veido priežiūr priem rink OMG! 3IN1 KIT OMG-PMASK

7,99 €
Pristatymas per 1-5 darbo dienas.
Veido priežiūros priemonių rinkinys OMG! 3IN1 OMG-PMASK,rink.sudaro:paakių pagalvėlės,valomoji veido bei kaklo kaukė, odą drėkinantis kremas

Nemokamas pristatymas nuo 40€!

Kiekis
Yra sandėlyje

Veido priežiūros priemonių rinkinys OMG! „3 IN 1 KIT Peel Off Mask“

Rinkinį sudaro:
• Paakių pagalvėlės su ausku;
• Valomoji veido bei kaklo kaukė;
• Odą drėkinantis kremas.

Įvairių kaukių rinkinys sustabdys odos senėjimo procesą ir išvalys net giliai esančius nešvarumus! Paakių pagalvėlių sudėtyje yra 24K aukso, o valomoji veido ir kaklo kaklo kaukė akimirksniu sumažins smulkias raukšles bei sustangrins Jūsų veido odą.

1 žingsnis - paakių pagalvėlės su auksu „Eye Zone 24K Gold Eye Patch“

Paakių pagalvėlės su auksu - tai minkštos, mažinančios raukšles, atgaivinančios ir stangrinančios paakių odą pagalvėlės.

Naudojimas: išimkite paakių pagalvėles iš pakuotės (pažymėta “STEP 1“) ir uždėkite po akimis. Palikite paakių priežiūros priemones ant odos ir tęskite procedūrą.

2 žingsnis - veido bei kaklo kaukė „Face+Neck Peel Off Mask“

Valomoji veido kaukė pašalins negyvas odos ląsteles ir riebalų perteklių nuo Jūsų veido. Taip pat ši veido priežiūros priemonė išvalys inkštirus bei sustangrins Jūsų veido odą.

Naudojimas: atplėškite pakuotę su užrašu “STEP 2“. Užtepkite ploną sluoksnį kaukės ant veido bei kaklo. Kad būtų lengviau, galite naudoti veido kosmetinį šepetėlį. Palaukite 20 - 30 minučių ir švelniai nulupkite kaukę. Taip pat nuimkite ir paakių pagalvėles.

3 žingsnis - drėkinamasis kremas „Moisture Finishing Cream“

Drėkinamasis veido kremas yra praturtintas drėkinamaisiais ingredientais, kurie suteiks Jūsų odai natūralaus švytėjimo, sudrėkins ją bei atgaivins.

Naudojimas: atplėškite pakuotę su užrašu “STEP 3“. Švelniais sukamaisiais judesiais, įmasažuokite kremą į veido odą ir palaukite kol kremas visiškai susigers. Nenuplaukite.

„OMG!“ – išdrįskite išbandyti geriausią!


OMG!
OMG-PMASK
chat Atsiliepimai (0)