• Išparduota
Linea Mamma baby Vaikiškas šampūnas ir dušo želė
search
  • Linea Mamma baby Vaikiškas šampūnas ir dušo želė
  • Linea Mamma baby Vaikiškas šampūnas ir dušo želė

Linea Mamma baby Vaikiškas šampūnas ir dušo želė

17,15 €

Linea MammaBaby® kūdikių šampūnas ir dušo želė yra specifinis kūno ir plaukų prausiklis, kurio pagrindą sudaro ekologiškai užaugintų alyvuogių, avižų ir augalinio glicerino ekstraktai. Jis turi antioksidacinių, minkštinančių ir drėkinančių savybių, galinčių atgaivinti ir drėkinti odą.

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

Kiekis

Tai plaukų ir kūno prausiklis, kurio sudėtyje yra alyvuogių, kardamono ir pieno rūgšties.

Naudojimas: užlašinkite nedidelį kiekį produkto ant delno, švelniai patrinkite visą kūdikio kūną, plaukus ir galvos odą. Nuplaukite dideliu kiekiu šilto vandens. Švelni ir veiksminga formulė, sertifikuota COSMOS NATURAL, dermatologiškai patikrinta ant jautrios odos, su ekoligiškai užaugintų augalų ekstraktais, be dažiklių, be PEG, be natrio laurilo sulfato (SLS), be natrio laureto sulfato (SLES), su natūraliu kvapikliu. Kiekviena gamybos partija tikrinama dėl nikelio, chromo, kobalto.

Sudėtis: AQUA (VANDUO), COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLICERINAS, AVENA SATIVA (AVIŽŲ) BRANDŲ EKSTRAKTAS, OLEA EUROPAEA (alyvuogių) LAPŲ EKSTRAKTAS, Kvapiklis, POLIGICERIL-4 GABATACRATAS, KSSAMILOGLALARATAS, KSSAMILOLAURATAS, DISOMAIDIAUMLAURATAS , DEHIDROACTO RŪGŠTIS, BENZILKOHOLIS, LIMONENAS.

97,7% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės

SHDOC500B

Padėkite kitiems! Parašykite atsiliepimą apie Linea Mamma baby Vaikiškas šampūnas ir dušo želė

Prašome nenaudoti: HTML, nuorodų į kitus puslapius, kainodaros, asmeninės informacijos, bet kokie netinkami, įžeidžiantys ar autorių teisių saugomi komentarai arba bet koks nukopijuotas turinys.
Mažiausiai 5 simboliai.0Simbolių kiekis  
(Šis vardas bus rodomas jūsų komentare. Galite įrašyti savo slapyvardį arba bet kurį jums patinkantį vardą.)
(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas komentare.):